BİYOFREKANS YÖNTEMİ İLE SİGARAYI BIRAKMAK MÜMKÜN MÜ?

KANDİDA
Mayıs 12, 2016
OTOİMMUN HASTALIKLAR
Mayıs 12, 2016

BİYOFREKANS YÖNTEMİ İLE SİGARAYI BIRAKMAK MÜMKÜN MÜ?

 

“TEK SEANSLIK TERAPİ İLE % 85, İKİNCİ SEANS SONUNDA İSE % 90’A VARAN BAŞARI ORANLARINA ULAŞILMIŞTIR. BU GÜNCEL BİRÇOK SİGARAYI BIRAKTIRMA METODUYLA KARŞILAŞTIRILDIĞINDA BU ÇOK YÜKSEK BİR BAŞARI ORANIDIR.

 

BİYOFREKANS YÖNTEMİ İLE SİGARAYI BIRAKMAK MÜMKÜN MÜ?

 

Biyofrekans terapisi, bedenimizin bağışıklık ve düzenleyici sistemlerine yardımcı olmak üzere doğu tıbbının vücudun enerjisinin düzenlenmesi üzerine geliştirdiği çalışmalarını, homeopatik tedavi yöntemlerini ve kuantum fiziği kuramlarını kullanan bir terapi metodudur. Bir yandan bağışıklık sistemi ile tüm hücrelerimiz arasındaki iyileştirici sinyal mekanizmasını güçlendirirken, diğer taraftan da alerjen ve diğer stres yaratan faktörlerin ürettiği sinyalleri baskılar.

Vücudun sahip olduğu enerjinin analiz edilerek değerlendirilmesi Biyofrekans terapisine özgüdür ve bedenin kendini yenileme sürecinde hızlı ve efektif sonuçlar alınmasını sağlar.

 

Bu yöntem sigarayı bıraktırmakta ne kadar başarılı?

Birçok alerjenin yarattığı rahatsızlıkların tedavisinde uygulanan temel biyofrekans prensiplerinin Alman ve Polonyalı hekimler tarafından nikotin bağımlılığında da kullanılması ile sigarayı bıraktırmada çok başarılı sonuçlar alınabildiği görülmüştür. Tek seanslık terapi ile % 85, ikinci seans sonunda ise % 90’a varan başarı oranlarına ulaşılmıştır. Bu güncel birçok sigarayı bıraktırma metoduyla karşılaştırıldığında çok yüksek bir başarı oranıdır. Bu sonuçlar ışığında günümüze değin ülkemizde ve dünya çapında binlerce kişi bu metodun uygulanması ile sigara kullanımını bırakmıştır.

 

 

Terapi, sigarayı bıraktırmada nasıl etkili oluyor?

Biyofrekans terapisi ile sigara bırakma ağrı veya yan etkilere neden olabilecek, vücut bütünlüğüne nüfuz eden, herhangi bir girişim, ilaç veya iğne kullanılmaz.

Temel olarak nikotinin ve sigara içindeki 4.000 kadar zehirli maddenin etkilerinin nötrlenebilmesi için sahip oldukları elektromanyetik frekansları önceden saptanmış, elektromanyetik dalgalar ters çevrilmiş şekilde elektrotlar yardımı ile vücuda geri verilmesi prensibine dayanır. Birbirine ters iki frekans böylelikle birbirini ortadan kaldırır.Terapi sonunda nikotinin ve diğer toksinlerin vücuttaki elektromanyetik karşılığı yok edilmesi ile çevrelerine yaydığı frekanslar vücuttan silinerek sigaraya olan tolerans ortadan kalkmış, içilmediğinde hissedilen yoksunluk ve içme isteğinin önüne geçilmiş olup, vücuda zararlı bu kimyasalların detoksifikasyonu ve vücuttan atılımı hızlandırılır. Hatta sigara dumanına karşı rahatsızlık hissi de beraberinde oluşur.  Beden sigarayı artık yabancı bir madde olarak kabul eder ve detoksifikasyon süreci hızlanır.

 

“SİGARA BIRAKMA TERAPİSİ YAKLAŞIK BİR SAAT SÜRMEKTEDİR.”

 

Biyofrekans nasıl uygulanıyor?

Terapiye başlamadan önce sürekli kullanılan markadan son bir adet sigara içilir. Bu izmarit örneği ile silinecek frekanslar tespit edilir ve terapi sırasında uygulanacak frekansların bilgisine bu şekilde ulaşılır. Sigara bırakma terapisi yaklaşık bir saat sürer. Uygulama sırasında verilen frekanslar bir çipe yüklenip cilde yapıştırılarak takip eden 30 gün boyunca taşınması böylelikle frekans alımının devamı sağlanır. Dikkat edilmesi gereken önemli bir husus bu süre içinde günde en az 2 litre su alınarak nikotinin detoksifiye olan son ürünlerini hızla vücuttan atılmasını sağlanmalıdır.

 

Uzmn. Dr. Yeliz Bakuy